صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۶ بهمن ۱۳۹۳

پلمب شهربازی مرکزی خرمشهر

پلمب شهربازی مرکزی خرمشهر

شهربازی خرمشهر به دلیل غیر استاندارد بودن تجهیزات بازی بطور کامل تعطیل و پلمب گردید.

کدخبر:93110615

منبع:باشگاه خبرنگاران

تاریخ:93/11/06

 

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران خوزستان؛ مدیركل استاندارد خوزستان اظهارداشت: در راستاي اجراي استاندارد سازی وسايل و تجهيزات شهر بازي، كارشناسان اين اداره كل، تمامی وسایل و تجهیزات بازی مستقر در شهربازی مرکزی خرمشهر را به دلیل مغايرت با استانداردهای ملی مربوطه و عدم دريافت مجوز بهره برداري توقیف و به دنبال آن بنا به دستور ریاست محترم سازمان تعزیرات حکومتی خرمشهر ، این شهربازی بطور کامل تعطیل و پلمب شد.

رضا دهدشتی زاده اظهارداشت : از جمله تجهیزات و وسایل بازی توقیف شده مي توان به چرخ و فلک، قایق آبی، تاب گردشی، استخرتوپ، سرسره آبی و ماشین پرنده اشاره نمود. که در راستاي نظارت بر اجراي استانداردهاي اجباري و بازديد كارشناسان اين اداره كل از این شهربازی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: وسایل و تجهیزات بازی مذکور از جمله وسایل مشمول مقررات استاندارد اجباری بوده و مطابق تبصره 4 ماده 9 قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان استاندارد ایران چنانچه در مرحله تمرکز، توزیع، فروش و بهره برداری آنها انطباق و مغایرتی با قوانین استاندارد وجود داشته باشد، جرم محسوب شده و مطابق قانون با تولیدکنندگان و عرضه کنندگان متخلف برخورد خواهد گردید.

دهدشتی زاده در انتها از همشهریان و هم استانی های عزیز خواست در صورت مشاهده کالای مغایر با استاندارد و یا با کیفیت پایین مراتب را از طریق سامانه 1517 با این اداره کل درمیان بگذارند.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور