صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۲۷ شهريور ۱۳۹۳

برگزاری اولین اجلاس یکصد برند تبلیغاتی برتر ایران

برگزاری اولین اجلاس یکصد برند تبلیغاتی برتر ایران

اولین اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی در تاریخ 25 شهریور سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد.

 

کدخبر:93627012

منبع:اختصاصی

تاریخ:27شهریور1393

 

 

 

 

 

 

اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی با موضوع برند ایرانی افتخار جهانی، در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و با همکاری و حمایت کنفدراسیون برندینگ؛ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

 

 

این اجلاس در تاریخ 25شهریور93 با حضور بیش از 100 نفر از مدیران منتخب بخش های دولتی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و تجارت، مسئولیت کشوری و مدیران ارشد و میانی وزارتخانه ها،نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون صنعت و حمایت از تولید کننده ، موسسات مالی، بیمه ها و همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه ملی آغاز به کار کرد.

 

 

 

 

جناب آقای حسنعلی باغبانیان –مدیرعامل فروشگاه اینترنتی 5040- به عنوان یکی از مدیران برند برتر معرفی و موفق به دریافت تندیس زرین و نشان افتخار از انجن کیفیت ایران گردید.شایان ذکر است  برند فروشگاه اینترنتی 5040 به طور رسمی به انجمن کیفیت ایران پیوست و متعاقب با آن گواهی نامه مدیریتی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری را دریافت نمود .

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور