صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۶ بهمن ۱۳۹۳

مدافع استقلال ممنوع الخروج شد

مدافع استقلال ممنوع الخروج شد

ماجراهای پاس همدان دست بردار حنیف عمران زاده نیست.

کدخبر:93110612

منبع:افکارنیوز

تاریخ:93/11/06

 

 

 

به گزارش افکارنیوز، حنیف عمران زاده و ۵ بازیکن دیگر به اداره مالیات همدان احضار و ممنوع الخروج شدند. در تازه ترین گزارش روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان همدان، اداره کل امور مالیاتی همدان با انتشار آگهی در تازه ترین شماره منتشره یکی از نشریات محلی همدان به طور رسمی ۶ بازیکن شاغل در لیگ‌های برتر و دسته اول فوتبال کشورمان را به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج معرفی کرد.

در این گزارش حنیف عمران زاده مدافع سابق پاس همدان و کنونی استقلال جزو سرشناس ترین چهره های ممنوع الخروج شده است. براساس این گزارش علاوه بر "حنیف عمران زاده" مدافع استقلال تهران، "پویا سیف پناهی" مدافع ذوب آهن اصفهان، "سامان صفا" دروازه بان نفت و گاز گچساران، "صابر میرقربانی" مهاجم نساجی قائمشهر، "محمد اسماعیل نظر" هافبک پارسه تهران و "مهدی آقامحمدی" بازیکن پیشین پاس و البدر بندر کنگ بدهکار مالیاتی هستند.

گزارش منتشره حکایت از بدهی بیش از ۱۱۰ میلیون تومانی این بازیکنان به اداره کل مالیاتی استان همدان دارد که البته مشمول بیش از ۱۳۴ میلیون تومان جریمه نیز شده است. بیشترین اصل بدهی مربوط به "سامان صفا" است که این بازیکن ۶۰۴ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۳۷۰ ریال به اداره کل مالیاتی استان همدان بابت قراردادش با تیم پاس در سال ۸۹ بدهکار است و هم اکنون مشمول ۵۶۷ میلیون و ۱۱ هزار و ۵۵۵ ریال جریمه شده است.

اداره کل امور مالیاتی استان همدان به این بازیکنان مهلت داده تا در اسرع وقت برای تسویه مالیاتی به همدان مراجعه کنند.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور