صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۲۴ دي ۱۳۹۳

لزوم پرهیز از تندروی در امور مختلف

لزوم پرهیز از تندروی در امور مختلف

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی اعتدال را رمز موفقیت در امور مختلف دانست و گفت: باید تندروی ها را کنار گذاشته و درست پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم.

کدخبر:93102418

منبع:خبرگزاری مهر

تاریخ:93/10/24

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، الهیار ملکشاهی عصر سه شنبه در مراسم کلنگ زنی دو باب مدرسه استثنایی در کوهدشت، با بیان این که این شهرستان در ابعاد مختلف دارای پتانسیلهای زیادی است، اظهارداشت: شهرستان کوهدشت چه از نظر تاریخی و چه از لحاظ منابع انسانی دارای ظرفیت بوده و حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه کوهدشت سابقه درخشانی دارد اضافه کرد: این شهرستان وارث بزرگانی چون آیت الله آدینه وند و آیت الله مروجی است که در سطح کشور تاثیرگذار بوده اند و این وظیفه ما را سنگین تر می کند که بتوانیم این میراث گرانبها را حفظ کنیم.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای موفقیت در امور باید اعتدال را پیشه کنیم، متذکرگردید: خداوند انسانهای تندرو را مورد عتاب قرار داده است پس باید اعتدال داشت و براساس آن چه خداوند فرموده است عمل کنیم.

وی با بیان اینکه حضرت علی(ع) هم تندروها را مورد خطاب قرار داده اند خاطرنشان کرد: باید از تندروی ها کوتاه بیاییم تا در کارها موفق شویم.

ملکشاهی متذکرگردید: ملاک و معیار و شاخص ما در امور مختلف باید مقام معظم رهبری باشد و پشت سر ایشان و نه جلوتر و نه عقب تر حرکت کنیم.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه اضافه کرد: ممکن است یکسری کارهای مقطعی انجام دهیم و عده ای برای ما کف بزنند ولی باید دنبال اعتدال باشیم تا کارهایمان ماندگار گردد.

ملکشاهی در ادامه سخنان خود بر لزوم مشارکت خیرین و سرمایه گذاران در راستای ارتقای زیرساختهای کوهدشت تاکید کرد و گفت: خداوند انسان ها را آزمایش می کند تا ببیند کدام یک کار خیر انجام می دهند چرا که اصل در توفیقات انسان بر انجام کارهای خیر و خدمت به دیگران است.

وی اظهارداشت: آموزش و پرورش ما باید منادی مشارکت خیرین باشد و زمینه را برای این مشارکت فراهم کند.

 

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور