صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۲۴ دي ۱۳۹۳

فقر امکانات تیشه به ریشه فوتبال بهمئی می‌زند

فقر امکانات تیشه به ریشه فوتبال بهمئی می‌زند

مدیرعامل تیم فوتبال تختی بهمئی گفت: فقر امکانات تیشه به ریشه فوتبال بهمئی می‌زند.
کدخبر:93102407

منبع:فارس

تاریخ:93/10/24

 

 

 

فریدون فاطمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهمئی بیان داشت: تیم فوتبال تختی بهمئی از سال 1354 تأسیس و به عنوان یکی از تیم‌های باسابقه و با بیشترین قهرمانی در سطح این شهرستان شناخته شده است.

مربی تیم فوتبال تختی بهمئی به عمده مشکلات این تیم اشاره کرد و اضافه کرد: نبود اسپانسر یکی از مشکلات عمده این تیم است.

وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال تختی بهمئی به صورت خودگردان اداره می‌گردد کوچکترین کمک مالی به این تیم باسابقه نمی‌گردد و همچنین بازیکنان این تیم که دانش‌آموز و دانشجویان هستند با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند.

 فاطمی اظهارداشت: این تیم با سابقه چندین بار در مسابقات استانی نیز حضور خوبی داشته است ولی برای اینکه این تیم ریشه‌دار در استان حرف بیشتری برای گفتن داشته باشد و بتواند خوش بدرخشد نیاز به حمایت همه جانبه مسئولان شهرستانی دارد.

این مقام مسئول درباره  آخرین وضعیت تیم خود اظهارداشت: در مسابقات سال جاری لیگ فوتبال بهمئی که 7 تیم حضور داشتند تیم تختی توانست مقتدرانه به قهرمانی برسد و به لیگ دسته دوم استان راه پیدا کنند.

این مربی فوتبال در خصوص امکانات ورزشی در سطح شهرستان به ویژه در زمینه فوتبال ابراز نارضایتی کرد و اضافه کرد: امکانات ورزشی موجود جوابگوی تیم‌های فوتبال این منطقه نیست و با وجود اینکه ورزش تفریحی سالمی است و بیشتر قشر جوان نیز در این عرصه حضور دارند نیاز است که مسئولان شهرستانی و استانی در این زمینه تدابیر لازم را بیندیشند.

فاطمی در خصوص چمن ورزشگاه شهید رجایی لیکک اظهارداشت: با توجه به اینکه تمامی مسابقات فوتبال شهرستان در همه رده‌های سنی و همچنین برگزاری مسابقات استانی در این ورزشگاه انجام می‌گردد، لذا این چمن نیز مشکلات خاص خود را به ویژه در فصل زمستان دارد و با وجود این هجمه تیم‌ها چمن استادیوم رجایی به تنهایی جوابگوی برگزاری همه مسابقات فوتبال نیست.

مدیرعامل و مربی تیم فوتبال تختی بهمئی در پایان به برخی از مشکلات تیم‌های فوتبال بهمئی اشاره کرد و اضافه کرد: یکی از مشکلات اساسی تیم‌ها علاوه بر مشکلات مالی، نبود زمین فوتبال جهت تمرین تیم‌ها و آماده شدن برای برگزاری مسابقات فوتبال است.

وی همچنین نبود امکانات بدن‌سازی، عدم برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه مربیان و داوران در سطح شهرستان، عدم برگزاری مسابقات جام حذفی را از دیگر مشکلات تیم‌های فوتبال بهمئی بیان کرد.

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور