صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۲۱ دي ۱۳۹۳

ژوزه مورینیو کنفرانس خبری را تحریم کرد

ژوزه مورینیو کنفرانس خبری را تحریم کرد

سرمربی پرتغالی چلسی با عدم حضور در کنفرانس خبری پس از بازی با نیوکاسل اعتراض خود را به تصمیم اخیر اتحادیه فوتبال انگلیس نشان داد.

 

کدخبر:93102106

منبع:تسنیم

تاریخ:21دی1393

 

 

 

 

 

پس از برتری 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) چلسی مقابل نیوکاسل در چارچوب هفته بیست‌و‌یکم مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس، ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی حضور در کنفرانس خبری پس از بازی را همانند کنفراس پیش از بازی تحریم کرد و ترجیح داد با سکوت اعتراض خود به تصمیم اخیر اتحادیه فوتبال انگلیس را اعلام کند.

 

آقای خاص به علت اظهاراتش پس از بازی چلسی مقابل ساوتهمپتون که با اعتراض به داوری گفته بود کمپینی برای ضربه زدن به چلسی به راه افتاده است از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس یک جلسه از نشستن روی نیمکت آبی‌پوشان لندنی محروم و 10 هزار یورو جریمه شد.

 

استیو اتکینز، دستیار مورینیو با حضور در کنفرانس خبری پس  از بازی گفت: ژوزه به خاطر محرومیتی که اتحادیه فوتبال انگلیس برایش در نظر گرفته ترجیح داده است تا سکوت اختیار کند. باشگاه چلسی هم قاطعانه از این تصمیم او حمایت می‌کند. حقیقت این است که مورینیو می‌خواست در مورد داوری و کمپینی که علیه چلسی به راه افتاده است، بحث کند، موضوعی که باید مطرح می‌شد.

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور