صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۵ دي ۱۳۹۳

نماز طلب باران در شیراز

نماز طلب باران در شیراز

نماز طلب باران به امامت آیت الله سید علی اصغر دستغیب در دارالرحمه شیراز ودر کنار قبور شهدای انقلاب اسلامی امروز اقامه گردید.

کدخبر:93101522

منبع:ایرنا

تاریخ:93/10/15

 

 

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، نماز طلب باران که بنا به دعوت اخیر دفتر نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز برگزارگردید، نمازگزاران از جمله علما، روحانیون و مسوولان استان فارس و شهر شیراز، با دعا و مناجات به درگاه الهی، از خداوند طلب نزول باران کردند.

مسوولان استان فارس از جمله نماینده اما فقیه در فارس و امام جمعه شیراز،همراه با مردم در این حرکت فرهنگی و مذهبی شرکت کردند.

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در این آیین اظهارداشت: انگیزه اقامه نماز باران در شهر شیراز، بازخوانی و تقویت ارتباط معنوی جامعه با خداوند عالم است.

آیت الله اسدالله ایمانی اضافه کرد: جامعه باید در مواقع گرفتاری و مشکل به سمت آفریننده جهان هستی برود که تلاش می کنیم ارتباط جامعه با خداوند را تقویت کنیم که این مهم آثار و برکات تربیتی و معنوی فراوانی را به دنبال دارد.

وی عنوان کرد: مردم استان فارس به اقامه یک بار نماز باران اکتفا نکنند و گروه های مختلف در استان این برنامه را تکرار و در بخش های مختلف استان اجرا کنند.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور