صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۳ دي ۱۳۹۳

ابتکار جالب در برنامه تلویزیون

ابتکار جالب در برنامه تلویزیون

شرکت کنندگان در برنامه مناظره این هفته در لحظات ملکوتی اذان مغرب، در یک ابتکار جالب نماز مغرب را به جماعت در استودیو برنامه مناظره برگزار کردند.

کد خبر : 93101304

منبع : خبرگزاری تسنیم

تاریخ : 13 دی 1393

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سالهاست که شبکه های تلوزیونی بعد از پخش اذان برای ترویج فرهنگ نماز  فیلمی از اقامه نماز را پخش می کنند.

 

برخی از منتقدین پیش از این خواستار نوآوری و ابتکار در این بخش از برنامه های تلویزیونی بوده و برنامه ریزی های جدی برای این بخش از برنامه ها را به مسئولین پیشنهاد داده بودند. اما دیروز ببیندگان برنامه مناظره شاهد یک نوآوری بودند. پس از پخش زنده اذان مغرب، شرکت کنندگان برنامه مناظره نماز مغرب را به صورت جماعت برگزار کردند. 

اقامه نمازجماعت در برنامه زنده! (عکس)

اقامه نمازجماعت در برنامه زنده! (عکس)

نمازی که در آن افرادی از سلایق مختلف سیاسی و اقتصادی در صفوف نماز حضور داشتند.سیدامیر سیاح تهیه کننده برنامه مناظره در رابطه با نحوه اجرای این برنامه گفت: «برنامه ریزی های زیادی انجام دادیم تا بتوانیم این برنامه را به خوبی اجرا کنیم. نحوه قرائت موذن برای پخش در برنامه زنده مساله مهمی بود و ضمن اینکه با توجه به مشکل نور و زنده بودن برنامه، مجبور بودیم این بخش از برنامه را صرفا ظرف چند دقیقه آماده کنیم»

 

این فعال رسانه ای به دغدغه فرهنگ سازی در اجرای این نوآوری اشاره کرده و می گوید: «برای ما مهم بود که نشان دهیم افرادی که در خلال بحث و مناظره با یکدیگر دعوا می کنند، در زمان اقامه نماز چگونه در کنار هم و در یک صف نماز را به جماعت برگزار می کنند.»


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور