صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۹ ارديبهشت ۱۳۹۳

فراخوان خرید کتاب از فروشگاه 5040

فراخوان خرید کتاب از فروشگاه 5040

شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 افتخار دارد با خدمتی نوین همراه هموطنان عزیز در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باشد.

 

کدخبر:932902

منبع:اختصاصی

تاریخ:9اردیبهشت1393

 

 

 

 

شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 افتخار دارد با خدمتی نوین همراه هموطنان عزیز در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران باشد.

 

 

 

 

از آنجا که بسیاری از هموطنان شهرستانی و حتی تهرانی موفق به بازدید از نمایشگاه کتاب تهران نمی شوند شرکت تدبیر ایده پردازان 5040 امکانی برای تهیه کتاب مورد نیاز این دسته از هموطنان بر اساس آخرین قیمت کتاب در نمایشگاه تهران فراهم نموده است تا این دسته از مشتاقان کتاب نیز بتوانند کتب مورد نیاز خود را بدون دغدغه و به قیمت نمایشگاه تهیه نمایند.

 

هموطنان عزیز با مراجعه به بخش فرهنگی هنری سایت فروشگاه اینترنتی 5040 یا جستجوی نام کتاب در سایت فروشگاه می توانند از مجموعه کتاب های فهرست شده در سایت بازدید نموده و خرید اینترنتی با همان درصد تخفیف نمایشگاه داشته باشند.

 

شایان ذکر است هموطنانی که به دنبال خرید کتب خاصی هستند نیز می توانند از طریق تکمیل فرم درخواست کتاب ،فروشگاه را از کتب مورد نیاز خود آگاه نموده و پس از استعلام قیمت و موجودی کتاب درخواست خرید اینترنتی بدهند.

 

 

فروشگاه اینترنتی 5040 آمادگی همکاری تهیه و ارسال کتب به تمامی مدارس،شرکت ها و موسساتی دارد که نمی توانند در نمایشگاه کتاب حضور یابند.

 

 

ارسال کتاب به هم وطنان تهرانی به صورت کاملا رایگان صورت می پذیرد.

 

هموطنان عزیز شهرستانی نیز فقط هزینه پست را پرداخت خواهند نمود و هیچ مبلغ اضافی جهت تهیه کتاب از آنها دریافت نخواهد شد.

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور