صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۸ فروردين ۱۳۹۳

برگزاری دومین همایش همکاران فروشگاه اینترنتی5040

برگزاری دومین همایش همکاران فروشگاه اینترنتی5040

به مناسبت فرا رسیدن سال نو دومین همایش همکاران فروشگاه اینترنتی 5040، روز یکشنبه بیست و پنجم اسفند 92 برگزار شد.

کدخبر:9311801

اختصاصی

تاریخ:18فروردین1393 

 

 

 

 

 

 به مناسبت فرا رسیدن سال نو دومین همایش همکاران فروشگاه اینترنتی 5040، روز یکشنبه بیست و پنجم اسفند 92 برگزار شد.

 

 

 

 

 

حسنعلی باغبانیان مدیرعامل فروشگاه اینترنتی 5040، ضمن تشکر و قدردانی از خانواده بزرگ فروشگاه اینترنتی 5040، به ارائه گزارشی ازعملکرد شرکت از بدو تاسیس تاکنون و همچنین ترسیم افق سال 93 پرداخت.

 

باغبانیان در آغاز این سخنرانی یادآور شد: فروشگاه اینترنتی 5040 از بدو تاسیس به بیش از یک میلیون مشتری خدمت رسانی نموده است.

 

 

وی با بیان اینکه در حال حاضر مشتریان از طریق سایت فروشگاه اینترنتی 5040 به ده هزار نوع محصول و بیست و پنج نوع خدمت دسترسی دارند متذکر شد : ایجاد کسب و کار رایگان در قالب بازاریابی اینترنتی تنها یکی از آن تعداد خدمات رایگان است.

 

مدیر عامل فروشگاه اینترنتی 5040 با اشاره به تعداد همکاران شاغل در فروشگاه اینترنتی 5040 اظهار کرد: در حال حاضر سیصد نفر در بخشهای مختلف فروشگاه اینترنتی 5040 مشغول به کار هستند،و پیش بینی می شود تا پایان سال 93 این تعداد به رقم پنج هزار و چهل نفر افزایش یابد.

 

 

باغبانیان کاهش زمان ارسال سفارشات به مشتریان در تهران و شهرستانها، ایجاد فروش مویرگی در کشور و ارتقاء رتبه سایت فروشگاه اینترنتی 5040 را از اولویت های شرکت در سال 93 برشمرد و اذعان کرد که مجموعۀ دست اندرکاران 5040 طرح و برنامه های ویژه ای را در همین خصوص در دست اجرا دارند.

 

پیش از سخنرانی حسنعلی باغبانیان، مدیر بخش ارتباط مشتریان (CRM) و همچنین مشاور مدیرعامل شرکت به بیان دیدگاهها و گزارشات خود پیرامون عملکرد شرکت در سال 92 و چشم انداز پیش رو پرداختند.

 

از حواشی همایش، می‌توان به پذیرایی از مهمانان به صرف شام و دریافت هدایای تقدیمی حسنعلی باغبانیان مدیرعامل فروشگاه اینترنتی 5040 و همچنین اجرای نورافشانی نمادین در فضای باز تالار که حسن ختام مراسم نیز بود.اشاره کرد.

 

فروشگاه اینترنتی 5040 در سال 1379 تاسیس شده است و در حال حاضر در عرصۀ خرده فروشی از طریق اینترنت جزو یکی از فروشگاههای اینترنتی معتبر کشور محسوب می گردد.

 

 

گوشه ای  از مراسم به روایت تصویر

 

 

   

 

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور