اخبار 5040
۱۰ بهمن ۱۳۹۳

گردهمایی بزرگ صنعتگران چوب کشور

گردهمایی بزرگ صنعتگران چوب کشور

صنعتگران، تولیدکنندگان و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی حوزه چوب ایران و جهان از فردا در نمایشگاه بین المللی تهران گردهم می آیند.

کدخبر:93111022

منبع:خبرگزاری مهر

تاریخ:93/11/10

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، صنعتگران، تولید کنندگان و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی حوزه چوب ایران و جهان از فردا، 12 بهمن ماه به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی تهران گردهم می آیند تا ضمن تبادل اطلاعات و تجارت بین یگدیگر، جدیدترین دستاوردها و تجهیزات صنعت چوب را نیز به نمایش بگذارند

این نمایشگاه امسال با استقبال شرکت‌ها و بنگاههای اقتصادی داخلی و خارجی مواجه شده به طوری که شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته 105 درصد رشد یافته است.

در ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین الات و تجهیزات وابسته،110 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ده کشور خارجی، جدیدترین دستگاه‌ها، تجهیزات و خدمات مختلف مربوط به صنعت چوب را عرضه خواهند کرد.  

وحید طیبی نژاد رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه در این رابطه اظهارداشت: آلمان، اتریش، ایتالیا ، ترکیه، کره جنوبی، مالزی، تایوان، هنگ کنگ، امارات و چین، کشورهائی هستند که در نمایشگاه امسال حضور و مشارکت دارند.

وی اضافه کرد: در ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین الات و تجهیزات وابسته بیش از 80 شرکت داخلی نیز از استان‌های اردبیل، خوزستان، گلستان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، قزوین، قم، زنجان، آذربایجان غربی، اصفهان، گیلان، کرمانشاه ، فارس، یزد، خراسان رضوی و مازندران، جدیدترین و نوین ترین دستگاه‌ها، کالاها، تجهیزات و خدمات مرتبط با صنعت چوب را ارائه خواهند کرد.

طیبی نژاد با بیان اینکه امسال حضور شرکت‌های داخلی نیز با رشد حدود 35 درصدی مواجه شده است، اضافه کرد: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 15 هزار متر مربع و در سالن‌های 38- 38A و 40 محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می گردد.

در این نمایشگاه، خطوط و ماشین آلات تولید و برش انواع چوب نئوپان روکشدار، MDF و تخته های صنعتی، ماشن آلات صنایع چوب، شایر زن، رنده ، سوراخ زن، CNC، جوش چوب، برس و پروفیل ، مشاین آلات تولید انواع سوزن میخ و منگنه، انواع دستگاههای اشباع ساز، انواع اره نواری، انواع صنایع چوب، انواع ابزار آلات و ده ها دستگاه و تجهیزات دیگر این صنعت در معرض دید علاقه‌مندان قرار می گیرد.

ششمین نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین الات و تجهیزات وابسته از 12 تا 15 بهمن ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.