اخبار 5040
۷ بهمن ۱۳۹۳

نیمار: رونالدو باید مجازات شود

نیمار: رونالدو باید مجازات شود

نیمار ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که کریستیانو رونالدو بازیکن رئال مادرید باید به خاطر دریافت کارت قرمز مجازات شود.

کدخبر:93110718

منبع:ایرنا

تاریخ:93/11/07

 

 

 

به گزارش ایرنا از ساکرنت، رئال مادرید در دیدار شنبه برابر کوردوبا با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. در این دیدار، ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید به دلیل ضرب و شتم مدافع کوردوبا کارت قرمز مستقیم گرفت و اخراج گردید. 


وی بلافاصله بعد از مسابقه معذرت خواهی کرد اما ممکن است به دلیل این اتفاق تا چهار جلسه محروم گردد و نتواند رئال را در دربی شهر مادرید مقابل اتلتیکو همراهی کند. 

نیمار در این باره گفت عملکرد رونالدو اشتباه بوده ولی استرس می تواند چنین واکنش های وحشیانه ای را مثل آنچه برای زین الدین زیدان در فینال جام جهانی 2006 و یا هم تیمی های او در تیم برزیل بعد از حذف از جام جهانی 2014 رخ داد، به وجود بیاورد. 

وی اضافه کرد: حرف زدن پشت سر افراد راحت است. کار رونالدو خوب نبود. بازیکنان نباید چنین کارهایی انجام بدهند و به نظر من او باید مجازات گردد. البته گاهی این اتفاقات اجتناب ناپذیر است. 

حکم محرومیت رونالدو روز چهارشنبه اعلام می شود با وجود این نیمار در مورد مدت محرومیت او تصریح کرد: من در کمیته مسابقات نیستم. این تصمیم کمیته است. من فقط درباره تیم خودم فکر می کنم. دلم نمی خواهد در مورد تیم های دیگر حرف بزنم. اگر در کمیته مسابقات کار می کردم می توانستم بگویم که او چند مسابقه باید محروم گردد. 

نیمار در مورد عملکرد داوران نیز گفت: وظیفه داور ، محافظت از بازیکنان درون زمین است و در چنین مواقعی از کارت قرمز استفاده می کند تا از تشنج بیشتر جلوگیری کند. ولی این محافظت نباید به بازیکنان مطرح محدود گردد.