اخبار 5040
۶ بهمن ۱۳۹۳

«پیشگامان یزد» قهرمان دوچرخه‌ سواری كشور شد

«پیشگامان یزد» قهرمان دوچرخه‌ سواری كشور شد

با پایان یافتن مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری كشور در شهرستان مهریز استان یزد، تیم پیشگامان یزد توانست عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود كند.

کدخبر:93110620

منبع:خبرگزاری مهر

تاریخ:93/11/06

 

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، تیم دوچرخه‌ سواری پیشگامان یزد، روز دوشنبه و در دومین روز برگزاری رقابت ‌های لیگ برتر دوچرخه‌ سواری كه به میزبانی مهریز برگزار شد، توانست نتایج این مسابقات را به سود خود رقم بزند.

تیم پیشگامان با كسب مدال طلای رقابت‌ های استقامت توانست برای دومین بار عنوان قهرمانی لیگ جاده را توسط حسین عسكری، ركابزن توانای تیم پیشگامان از آن خود كند.

پس از دوچرخه ‌سواری تیم یزد، احد كاظمی از تیم پتروشیمی تبریز به مقام دوم و نایب قهرمانی این رقابت‌ها و امید كلاهدوز از تیم هیئت دوچرخه‌سواری زنجان به عنوان سومی این رقابت‌ها دست یافتند.

در بخش تایم تریل نیز كه روز گذشته در مهریز برگزار گردید، حسین عسكری و آروین معظمی گودروزی هر دو از تیم پیشگامان یزد به ترتیب مدال‌های طلا و نقره رقابت‌های این بخش را نیز از آن خود كردند.

با پایان یافتن این دوره از رقابت‌ها، تیم پیشگامان توانست برای دومین سال متوالی به قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر بخش جاده را از آن خود كند.

در رقابت‌های امسال، تیم پتروشیمی تبری نیز به عنوان نایب قهرمان بر سكوی دوم این دوره از رقابت‌ها ایستاد.

این مسابقات از روز گذشته به میزبانی شهرستان مهریز در استان یزد شروع شده و ساعتی پیش نیز با معرفی و تجلیل تیم‌ها و دوچرخه‌ سواران برتر به كار خود پایان داد.