صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۰ بهمن ۱۳۹۳

فروش بلیت همه قطارهای 3 روز اول تعطیلات نوروزی

فروش بلیت همه قطارهای 3 روز اول تعطیلات نوروزی

مدیرعامل راه آهن گفت: بلیت همه قطارهای مسافربری برای سه روز اول تعطیلات نوروز 94 بدون هیچ‌گونه افزایش قیمتی فروخته شده است.

کدخبر:93111019

منبع:ایسنا

تاریخ:93/11/10

 

 

 

به گزارش خبرنگار ایسنا در لرستان، محسن‌ پورسیدآقایی - معاون وزیر راه و شهرسازی - در جریان بازدید از خطوط ریلی لرستان بیان داشت: درپی افزایش هزینه‌های شرکت‏‌های حمل و نقل ریلی، سالی یکبار قیمت بلیت‌ قطارها افزایش می‌یابد و تمام جوسازی‌ها در مورد افزایش قیمت بلیت دروغ است.

 

وی اظهارداشت: ذوب آهن کارخانه تولید ریل را از آلمان خریداری کرده و عملیات نصب آن اغاز شده است که به زودی بازدیدی از آن خواهیم داشت.

 

پورسید آقایی با بیان اینکه قراردادی با ذوب آهن بسته‌ایم که از نیمه دوم سال آینده، این کارخانه ریل مورد نیاز کشور را مطابق با استانداردهای ریل سنگین تولید کند، افزود: با راه اندازی کارخانه ریل ذوب آهن، مشکل تامین ریل در کشور برطرف می‌گردد.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی متذکرگردید: تا پایان سال آینده افزایش قطارهای مسافربری در خطوط ریلی لرستان امکان پذیر نیست، چرا که خطوط در حال بازسازی هستند.

 

وی عنوان کرد: برای بازسازی، روزانه شش تا هشت ساعت خطوط ریلی لرستان تعطیل می‌گردند؛ بنابراین امکان اینکه قطار جدیدی در این خط قرار گیرد وجود ندارد ولی با پایان بازسازی کامل در این خط حتما تعداد قطارهای مسافربری افزایش می‌یابد و سهمیه مردم لرستان نیز افزایش خواهد یافت.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور