صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۷ بهمن ۱۳۹۳

اکبر عبدی: نگران نباشید خوب می شوم!

اکبر عبدی: نگران نباشید خوب می شوم!

پس از خبرهای هفته‌های گذشته از بیماری هنرمندان کشورمان به سراغ آن‌ها رفتیم تا جویای حالشان شویم.

کدخبر:93110716

منبع:افکارنیوز

تاریخ:93/11/07

 

 

 

به گزارش افکارنیوز، در هفته‌های گذشته شاهد بیماری تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون بودیم که این اخبار مخاطبان و طرفداران این بازیگران را نگران کرده بود. ما هم تصمیم گرفتیم با جویا شدن احوال این بازیگران باعث رفع نگرانی هوادارانشان شویم. 

* وضعیت کلیه‌هایم بهتر است 

اکبر عبدی بازیگر با سابقه‌ی سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی‌اش اظهارداشت: خدا را شکر حال جسمی و روحی‌ام بهتر است و کلیه‌هایم کمتر اذیتم می‌کنند. 

وی در ادامه اضافه کرد: هوادارانم نگرانم نباشند، زیرا وضعیتم نسبت به قبل خیلی بهتر شده است و از همه‌ی آن‌ها تشکر می‌کنم. 

* رضا داوود نژاد: به احتمال زیاد این هفته از بیمارستان مرخص می‌شوم 

رضا داوود نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون نیز که چند هفته‌ی پیش مجددا کبد خود را پیوند زد، در پاسخ به خبرنگار ما در خصوص وضعیت درمانش اظهارداشت: حالم خیلی بهتر از روزهای گذشته است و روند بهبودی‌ام رشد خوبی داشته است. 

وی در ادامه اضافه کرد: تاریخ دقیق ترخصیم مشخص نیست ولی به احتمال زیاد در یکی از روزهای هفته‌ی جاری از بیمارستان مرخص خواهم گردید. 

داوود نژاد در پایان گفت: دست تک تک مردم ایران را می‌بوسم که با دعاهای خود باعث بهتر شدن احوالم شدند. 

* محمدعلی کشاورز: فقط می‌توانم سپاسگزار مردم باشم 

محمدعلی کشاورز، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در هفته‌ی گذشته از وی تجلیل به عمل آمد،  اظهارداشت: حدود سه سال است که دچار مشکلات ریوی و تنفسی شده‌ام و وضعیت جسمی‌ام نسبت به روزهای قبل تغییر چندانی نداشته است. 

وی در خصوص تجلیلی که از وی در فرهنگسرای ارسباران به عمل‌‌ آمد،گفت: فکر می‌کنم که تجلیل از پیشکسوتان نوبتی شده و هیچ نظری در خصوص زمان این قدردانی ندارم و خوشحالم که پس از این همه سال تلاش یادی از من گردید. 

این بازیگر در پایان بیان کرد: من عاشقانه مردم با محبت ایران را دوست دارم و فقط می‌توانم در مقابل محبت‌هایشان از آن‌ها سپاسگذاری کنم. ان شاالله که همیشه زنده و پاینده باشند. 

* سپند امیر سلیمانی: من و خواهرم همیشه قدردان دعای خیر مردم هستیم 

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای گذشته به دلیل بیماری ریوی در بیمارستان بستری شده بود، در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت جسمی‌اش اظهارداشت: خدا را شکر با دعاهای خیر مردم حالم خوب است و چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده‌ام. کمند نیز دیسک کمر کوچکی داشت که به لطف خدا برطرف گردید. 

وی در ادامه اضافه کرد: از مردم عزیز که دعاهای خیرشان سبب سرحال شدن دوباره من است، تشکر می‌کنم و از خداوند بهبودی تمام بیماران را می‌خواهم. 

این بازیگر پیرامون آخرین وضعیت سریال «اتاق عمل» مهران مدیری تصریح کرد: تا به امروز هیچ خبر جدیدی از روند تولید این سریال ندارم و نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی برای آن بیفتد.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور