صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۴ بهمن ۱۳۹۳

انتصاب مدیر دفتر موسیقی و سرود رسانه ملی

انتصاب مدیر دفتر موسیقی و سرود رسانه ملی

طی خکمی محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما , محمدباقر معلم را به سمت مدیر دفتر موسیقی و سرود سازمان صدا و سیما منصوب كرد.

کد خبر : 93110411

منبع : مهر

تاریخ : 11 بهمن 1393

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرافراز در این حكم محمدباقر معلم را به تثبیت مرجعیت سازمان صدا و سیما در حوزه موسیقی، ارتقای سطح كیفی آثار موسیقایی در شبكه ها، توجه جدی به نیاز مخاطب در حوزه موسیقی، توسعه گنجینه موسیقی رسانه ملی و استفاده از ظرفیت كارشناسی متخصصان خارج از سازمان توصیه كرده است.متن حكم محمد سرافراز بدین شرح است:

«جناب آقای محمد باقر معلم

نظر به تعهد، توانایی ها و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این حكم به عنوان «مدیر دفتر موسیقی و سرود» منصوب می شوید. انتظار می رود با اتخاذ تدابیر و شیوه های مناسب، اهداف و ماموریت های مشروحه ذیل را به نحو مطلوبی محقق كنید.

- تثبیت مرجعیت سازمان در حوزه موسیقی با بهره مندی از حضور به هنگام در جریان های فرهنگی و پرهیز از رویكرد انفعالی.

- ارتقای سطح كیفی آثار موسیقایی در شبكه ها با پالایش درست تولیدات قبلی و نظارت بر تولیدات آتی.

- توجه جدی به نیاز مخاطبان در هنر موسیقی با تكیه بر اصلاح ذائقه ای عمومی، فرهنگ سازی و بهره گیری از این هنر در جهت ترویج مفاهیم والای دینی، اخلاقی و انقلابی.

- توجه به احیا و پویایی هنر انقلابی در حوزه شعر و موسیقی و تولید آثار معیار با هویت بخشی و تاكید بر جهت گیری های كلان فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران در آموزه ها و اشارات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ).

-توسعه، ترویج و توجه به گنجینه غنی موسیقی مناطق و نواحی ایران زمین و تاكید بر مفاهیم والای دینی و اخلاقی در بستر موسیقی مقامی.

- استفاده از ظرفیت كارشناسی متخصصان خارج از سازمان با برون سپاری.

- طراحی و راه اندازی جامع ترین آرشیو دیجیتال شعر و موسیقی در كشور.

- مساعدت در راستای ارتقای سطح كیفی هنر موسیقی در كشور با شناسایی و آموزش استعدادهای جوان و متعهد و تاكید بر پیشینه غنی فرهنگ اسلامی - ایرانی.

- نظارت بركاربرد موسیقی در فرآیند پیام رسانی رادیویی و تلویزیونی.

- هماهنگی، یكپارچه سازی و نظارت بر واحد های موسیقی صدا و سیمای استان ها.

ضمن آرزوی توفیق روز افزون جنابعالی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) لازم می دانم از خدمات آقای تقی پور در مدت تصدی ریاست مركز موسیقی و سرود قدردانی كنم.»


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور