صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۲۴ دي ۱۳۹۳

دستگیری قاضی قلابی در استان البرز

دستگیری قاضی قلابی در استان البرز

دادستان شهرستان کرج از دستگيری فردی که با معرفی خود به عنوان قاضی کلاهبرداری می کرد خبر داد.

کد خبر : 93102402

منبع : مهر

تاریخ : 24 دی 1393

 

 

 

 

حاجی رضا شاه کرمی دادستان عمومی  کرج گفت: با مراجعه چند نفر از شهروندان به مراجع قضایی و طرح شکایت از فردی با هویت (م- چ) با عنوان کلاهبرداری تحت عنوان مقام قضایی ، موضوع توسط حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان البرز مورد رسیدگی قرار گرفت.

 

ایشان اظهار داشت : با تحقیقات از شاکیان مشخص شد، نامبرده که با ظاهری موجه در یک چایخانه در کرج حاضر می شده خود را از افراد نزدیک به مقامات قضایی و قاضی کمیسیون ماده 100 معرفی و با شگردهای خاص اقدام به کلاهبرداری می کرد.

 

این دادستان ادامه داد : این کلاهبردار موفق شده بود با جلب اعتماد مالباختگان مبالغی بین 50 میلیون ریال تا 150 میلیون ریال سودجویی کند.

 

شاه کرمی گفت: با بررسی های به عمل آمده مشخص شد ، متهم در این خصوص دارای سابقه بوده است، این کلاهبردار طی عملیاتی در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شد.

 

ایشان در ادامه افزود : مردم بایستی با هوشیاری بیشتر فریب کلاهبردارانی را که از سادگی مردم سوء استفاده می کنند را نخورند.

 

وی گفت : مردم بدانند هرگونه ادعایی در خصوص کارچاق کنی ، موضوع کلاهبرداری است و سریعاً مراتب را به شماره تلفن 32535582 026 ستاد خبری حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان البرز گزارش دهند.

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور