صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۳ دي ۱۳۹۳

سارقان مسلح گلپایگان دستگیر شدند

سارقان مسلح گلپایگان دستگیر شدند

پس از گذشت چهار روز از حادثه تلخ و ناگوار درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، به برکت خون شهدا ، تمام اعضای این باند مخوف و خطرناک منهدم و به سزای اعمال خود رسیدند.

کد خبر:93101302

منبع:تابناک

تاریخ:93/10/13

 

 

 

 

سردار ' حسین اشتری ' روز جمعه در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی استان اصفهان ، اظهار داشت: متهم بازداشت شده اعتراف کرد که افزون بر درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، 10 فقره سرقت مسلحانه در شهرهای اصفهان، زرین شهر، مبارکه ، ورنامخواست، شهرکرد و لردگان با همکاری برادران خود مرتکب گردیده است.

اشتری در ادامه افزود: در عملیات منسجم و هماهنگی که شب گذشته توسط تیم های عملیاتی پلیس اصفهان صورت گرفت، یکی از اعضای درگیری باند مسلحانه شهرستان گلپایگان بازداشت و فرد دیگری نیز به هلاکت رسید.

سردار اشتری با اشاره به اینکه یکی از سارقان مسلح در درگیری مسلحانه در گلپایگان به هلاکت رسید، اضافه کرد: از لحظه وقوع این حادثه ، بلافاصله تیم های ویژه پلیس مامور پیگیری این حوادث گردیدند و موفق شدند ظرف چند ساعت، هویت فرد معدوم و همدستانش را به دست آورند.


جانشین فرمانده نیروی انتظامی در ادامه اضافه کرد: با یک کار علمی و اقدام پلیسی دقیق ، مشارکت دو برادر سارق مسلح به هلاکت رسیده در درگیری مسلحانه که باعث شهادت سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و دو نفر از شهروندان و مجروحیت هفت نفر گردید، برای کارآگاهان محرز و تحقیقات وسیعی برای به دام انداختن این افراد انجام شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بیان داشت: سرانجام با پیگیری ها و تلاش شبانه روزی ، مخفیگاه متهمان متواری این حادثه در یکی از شهرستان های استان اصفهان ، شناسایی و ساعت 23 شب گذشته ، ماموران فرماندهی انتظامی استان اصفهان با برنامه ریزی و اجرای یک طرح بسیار دقیق و هوشمندانه تیم های عملیاتی این فرماندهی بصورت هماهنگ و منسجم وارد مخفیگاه متهمان و در بدو ورود با آنها درگیر شدند.

اشتری خاطر نشان کرد: در این درگیری یکی از متهمان با هشت فقره سابقه سرقت که اقدام به شلیک 400 فشنگ و سه قبضه نارنجک به سمت ماموران کرده بود به هلاکت رسید و فرد دیگری نیز بازداشت گردید.


جانشین فرمانده نیروی انتظامی در ادامه توضیح داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، تعداد سه قبضه سلاح کلاشینکف ، بیش از یک هزار عدد فشنگ، و سه قبضه نارنجک جنگی کشف گردید.

سردار اشتری اظهار داشت: پس از گذشت چهار روز از حادثه تلخ و ناگوار درگیری در شهرستان های خمین و گلپایگان، به برکت خون شهدا ، تمام اعضای این باند مخوف و خطرناک منهدم و به سزای اعمال خود رسیدند.

شنبه مصادف با 6 دیماه سه سارق مسلح پس از اینکه در ساعت 2 و 45 دقیقه بامداد با ماموران شهرستان خمین درگیر و به سمت شهرستان گلپایگان متواری گردیدند.

بلافاصله ماموران انتظامی گلپایگان با استقرار در محور ورودی شهر ، مهاجمان مسلح را با یک دستگاه خودرو ' تیبا ' درحال حرکت شناسایی و با آنان درگیر شدند.

در نتیجه این درگیری یکی از متهمان به هلاکت رسید و سه نفر از ماموران پلیس به شهادت رسیدند و تعداد 7 نفر از ماموران و رهگذران نیز مجروح شدند. پس از آن، متهمان حین فرار اقدام به شهادت یک پدر و پسر کردند و با گروگان گرفتن یک راننده کامیون به سمت اصفهان آمده و در مخفیگاه خود در یکی از شهرستان های اطراف مخفی شده بودند.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور