صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۱۰ دي ۱۳۹۳

کشف شیشه تعبیه شده در فیلتر هوای پژو

کشف شیشه تعبیه شده در فیلتر هوای پژو

سردار «علی دولتی» از بازداشت 3 سوداگر مرگ و کشف 3کیلو تریاک و 800گرم شیشه در دو عملیات جداگانه اطلاع داد.

کد خبر:93101013

منبع:ایسنا

تاریخ:93/10/10

 

 

سردار «علی دولتی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام،گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان چرداول پس از کسب اطلاع از ورود یک محموله 3 کیلویی از استان‌های هم‌جوار به استان ایلام دو اکیپ ویژه موضوع را در دستور کار قراردادند.

 

 

علی دولتی بابیان اینکه پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی در ورودی بخش شباب مأموران اقدام به ایست و بازرسی موقت گردید، در ادامه اضافه کرد: پژوی متخلف با هوشیاری مأموران مستقر در ایست و بازرسی توقیف و از آن مقدار 3کیلو تریاک که به‌صورت ماهرانه‌ای تعبیه گردیده بود کشف و ضبط گردید.

 

 

وی در ادامه بیان داشت: در این عملیات 2نفر از سوداگران مرگ که این محموله را از استان‌های هم‌جوار جهت توزیع تهیه‌کرده بودند بازداشت گردیدند.

 

 

سردار دولتی با اشاره به اینکه در یک عملیات پلیسی دیگرماموران ایست و بازرسی پل سیمره حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو پژو پارس مشکوک و توقیف کردند خاطر نشان کرد: پس از استعلام خودرو از سیستم مأموران متوجه شدند که حکم توقیف خودرو در سامانه ثبت‌شده است.

 

 

فرمانده انتظامی ایلام اظهار داشت: پس از بازرسی کامل از خودرو مقدار 800 گرم شیشه که به‌صورت ماهرانه‌ای در فیلتر هوا جاسازی‌شده بود، کشف و ضبط گردید.

 

 

دولتی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل محاکم قضایی شدند.


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور