صفحه اصلی اخبار
اخبار 5040
۶ آبان ۱۳۹۳

اعلام برنده قرعه کشی بزرگ 7 سال ماهیانه 7 میلیون تومان

اعلام برنده قرعه کشی بزرگ 7 سال ماهیانه 7 میلیون تومان

اولین قرعه کشی بزرگ فروشگاه اینترنتی 5040 با عنوان" 7 سال ماهانه 7میلیون تومان "از شبکه تهران ،باحضور قائم مقام شرکت 5040 (آقای زمانی) و نماینده اداره کل بازرگانی صدا و سیما ( سرکار خانم کرمی) برگزار شد.

 

 

 

کدخبر:938607

منبع:اختصاصی

تاریخ:6آبان1393

 

 

 

 

طی این قرعه کشی که 5 آبان روز دوشنبه ساعت 2 بعد از ظهر از شبکه تهران و به صورت زنده به روی آنتن رفت؛ برنده خوش شانس اولین قرعه کشی بزرگ فروشگاه 5040 معرفی شد.

 

 

در ابتدای این قرعه کشی زنده تلویزیونی آقای زمانی – قائم مقام شرکت 5040 - ضمن تشکر از مشتریان فروشگاه اینترنتی 5040 به تشریح طرح بزرگ "7سال ماهانه 7 میلیون تومان " پرداختند.

 

 

وی در ادامه با اظهار امیدواری از افزایش کیفیت خدمات رسانی شرکت 5040 به مشتریان عزیز، این مهم را جزء اهداف پیش رو مجموعه بزرگ 5040 برشمردند.

 

 

سپس با اشاره مجری برنامه – آقای تشکر- و با حضور سرکار خانم کرمی – نماینده مدیر کل بازرگانی صدا و سیما - قرعه کشی آغاز شد.

 

 

قبل از شروع قرعه کشی آقای زمانی (قائم مقام شرکت 504) یادآور شد: تمام مشتریانی که از هر طریق، چه به صورت آنلاین و چه تلفنی و یا با واسطه نمایندگان، یکی از محصولات فروشگاه اینترنتی 5040 را خریداری نموده اند در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و هر ماه از بین این مشتریان عزیز از طریق قرعه کشی یک برنده را اعلام خواهیم نمود.

 

برنده اولین قرعه کشی از بین 74616 مشتری انتخاب شد .

 

نتیجه قرعه کشی یک عدد پنج رقمی که در واقع همان کد خریدار ثبت شده در فروشگاه اینترنتی 5040 است، می باشد.کد اعلام شده در قرعه کشی، عدد 35474 به نام آقای فاضل دلاوری از استان فارس بود.

 

 

به این ترتیب آقای دلاوری اولین برنده خوش شانس طرح بزرگ" 7سال ماهانه 7 میلیون تومان " فروشگاه اینترنتی 5040 شد.

 

 

در ادامه برای دیدن ویدئو قرعه کشی می توانید به اینجا مراجعه کنید.

 


نظر کاربران

شما هم می توانید نظرات خود را اینجا بیان کنید
نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

ورودکاربران
  • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
  • ایمیل:*
  • کلمه عبور:*
  • کد امنیتی:*
  • فراموشی رمز عبور