صفحه اصلی جزئیات محصول سلامت و پزشکی محصولات لاغری چای لاغری چای سبز جعبه‌ای
چای لاغری تیما
کد محصول : 21008

ناموجود
 • چای لاغری تیما
 • چای لاغری تیما
 • 6
 • 1

رنگ:

تعداد:
مبلغ پرداختی شما ۲۵,۰۰۰ تومان

 • این محصول را خریدم
 • تصمیم به خرید دارم
 • محصول جالبی است


چای لاغری تيما از جدیدترین محصولات لاغری و تناسب اندام درجهان بوده و جایگزینی مناسب برای رژیم های قدیمی و سخت لاغری می باشد. استفاده از این چای باعث کاهش میزان جذب قند در سیستم گوارشی بدن می شود، به همین دلیل مقدار کمتری انرژی از غذاهای مصرفی وارد بدن شده و برای جبران این کمبود انرژی، بدن شروع به سوزاندن چربی های ذخیره شده می کند. همین امر مقدار بافت چربی در بدن را کم کرده و وزن بدن کاهش می یابد. بعلاوه، بعلت وجود ترکیبات گیاهی دیگری که در این چای وجود دارد، استفاده از این چای باعث نشاط آوری، تسکین درد، از بین رفتن نفخ، آرامش بخشی و تنظیم کلسترول...

چای لاغری تيما از جدیدترین محصولات لاغری و تناسب اندام درجهان بوده و جایگزینی مناسب برای رژیم های قدیمی و سخت لاغری می باشد.

استفاده از این چای باعث کاهش میزان جذب قند در سیستم گوارشی بدن می شود، به همین دلیل مقدار کمتری انرژی از غذاهای مصرفی وارد بدن شده و برای جبران این کمبود انرژی، بدن شروع به سوزاندن چربی های ذخیره شده می کند. همین امر مقدار بافت چربی در بدن را کم کرده و وزن بدن کاهش می یابد.

بعلاوه، بعلت وجود ترکیبات گیاهی دیگری که در این چای وجود دارد، استفاده از این چای باعث نشاط آوری، تسکین درد، از بین رفتن نفخ، آرامش بخشی و تنظیم کلسترول خون شده و بعلت وجود آنتی اکسیدان های قوی ، دارای خاصیت جوان سازی پوست بوده و ضد سرطان می باشد.

براي اطلاع از نحوه دم كردن چاي سبز تيما به صورت تصويري،بر روي لينك زير كليك نماييد.

 • توضیحات محصول
 • نحوه دم کردن چایی(تصویری)
 • سوال و جواب
 • دیگری نیازی نیست با رژیم های لاغری سخت نگران سلامت سیستم دفاعی بدن و همچنین پوست خود باشید. شما به راحتی می توانید با خرید چای لاغری در عرض 1 ماه، 3 الی 7 کیلو چربی سوزی کرده و وزن کم کنید.

   

  ترکیبات چای لاغری:

  ترکیبات چای لاغریاین محصول از تخم، ریشه، برگ و شاخه های گلدار گیاهان زیر تشکیل شده است:

  1. چای سبز  Green Tea
  2. چای اولونگ (چای شاهانه)  oolog tea
  3. به لیمو
  4. زعفران Saffron
  5. زیره سبز cumin seed
  6. کاسیا

   

   

   چای سبز تیما به خاطر جذب بیشتر و سریع تر و کیفیت بالاتر نسبت به محصولات مشابه و محصولات تی بگ، جایگاه ویژه ای را میان مشتریان پیدا کرده است .

   

  خلاصه ای از خواص چای لاغری به شرح ذیل می باشد:

   

  کاهش وزن و چای لاغری :

  چای لاغری و کاهش وزناستفاده از چای لاغری تیما، باعث افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) بدن و کاهش جذب قند مواد غذایی در دستگاه گوارش میشود. به همین دلیل، میزان انرژی دریافتی از مواد غذایی کاهش یافته و میزان انرژی مصرفی در بدن افزایش می یابد. همین امر باعث می شود بدن بعلت نیاز به انرژی، از ذخایر انرژی که همان چربی های ذخیره شده می باشند استفاده کرده و در نتیجه حجم چربی ها به مرور زمان کاهش یافته و وزن کم شود.

   

  کاهش کلسترول خون و جلوگیری از بیماریهای قلبی و عروقی:

  چای لاغری و قلبیکی از عوامل اصلی امراض و حملات قلبی ، وجود کلسترول بالا در خون انسان است. چای لاغری بعلت داشتن مقادیر بالای ویتامین A و C ، باعث کاهش کلسترول خون شده و در نتیجه خطر حمله قلبی و امراضی از این دست را پایین می آورد. طبق تحقیقات به عمل آمده مصرف روزانه پنج فنجان چای  یا بیشتر می تواند تا 61 درصد از بروز بیماریهای قلبی بکاهد. وجود رادیکالهای آزاد در سرخرگ می تواند منجر به بروز بیماریهای قلبی عروقی شود. در حالی که کاتچین موجود در چای لاغری قادر است از پوشش درونی سرخرگ در برابر رادیکالهای آزاد محافظت کرده و به این وسیله از بروز بیماریهای قلبی جلوگیری نماید. همچنین از آنجایی که چای لاغری موجب کاهش کلسترول بد خون (LDL)، تری گلیسیرید و فیبرینوژن ( پروتیینی در خون که در شکل گیری لخته خون نقش دارد) می شود، به این وسیله قادر است از بروز آرترواسکلروز( سخت شدن سرخرگها ) پیشگیری کند. پژوهشگران معتقدند حتی پس از سکته قلبی نیز نوشیدن چای سبز باعث ترمیم سلولهای آسیب دیده رگها و قلب می شود و روند ترمیم سلولها را تسریع می بخشد. نوشیدن روزانه حداقل سه فنجان چای سبز به بیماران قلبی توصیه می شود.

  نکته دیگر این است که معمولا بعد از حمله قلبی پروتئین هایی در بدن تولید می شود که مرگ سلولی را به همراه دارد، در حالی که کاتچین موجود در چای سبز فعالیت این پروتئین را متوقف کرده و به این وسیله احتمال سکته های مغزی و قلبی را به حداقل رسانده و سرعت بهبود بافت های آسیب دیده را افزایش می دهد. یکی از عناصر فعال در چای سبز به اندازه آسپرین از تجمع پلاکتهای خونی جلوگیری کرده که این امر گردش خون را بهبود می بخشد.

   

  چای سبز و سرطان:

  چای سبز و سرطانچای سبز حاوی ترکیباتی به نام کاتچین، فیتوکمیکال و پولیفنول است که این ترکیبها نوعی آنتی اکسیدان (Anti oxidant)  قوی محسوب می شوند. آنتی اکسیدان ها قابلیت مبارزه با سلولهای سرطانی را دارا بوده و می توانند از رشد سلولها و تومورهای سرطانی جلوگیری کنند. میزان شیوع سرطانهایی چون پستان، کولون، پوست، پانکراس و معده در بین افرادی که چای سبز می نوشند بسیار کمتر از حد طبیعی است . محققین نوشیدن چای سبز را عاملی برای جلوگیری از ابتلا به سرطان می دانند چرا که میزان آنتی اکسیدان های موجود در آن، 100 برابر تاثیر گذار تر از ویتامین C و 25 برابر تاثیر گذارتر از ویتامین E است. این در حالی است که ویتامین C و E به عنوان دو آنتی اکسیدان قوی مطرح هستند.

  همچنین نوشیدن چای سبز، بعلت داشتن آنتی اکسیدان های بسیار قوی، کمک شایانی به بهبود اشخاص مبتلا به سرطان هایی نظیر سرطان خون، ریه، معده، سینه و روده می نماید. تحقیقات نشان می دهد که در کشورهایی که مردم هر روز چای سبز مصرف می کنند، موارد ابتلا به سرطان بسیار کمتر از بقیه نقاط می باشد. بطور مثال در ژاپن با وجود آمار بسیار بالا در استعمال سیگار، کمترین مقدار سرطان ریه در آنها مشاهده می شود. در مقایسه با چای سبز، مصرف زیاد چای سیاه احتمال ابتلا به سرطان روده، کیسه صفرا و مخاط رحم را افزایش می دهد. به افراد مبتلا به سرطان، نوشیدن دو یا سه فنجان چای سبز در روز پیشنهاد می شود. همچنین مطالعات حاکی از آن است که مصرف بیشتر چای سبز با کاهش بروز سرطان سینه ارتباط مستقیم دارد.

   

  چای لاغری و جوانی:

  چای لاغری و جوانیچای لاغری را می توان به عنوان داروی ضد پیری (anti-aging)  استفاده کرد. دلیل اصلی آن وجود میزان قابل توجهی آنتی اکسیدان در این چای به ویژه آنتی اکسیدان های موثر در حفظ شادابی و جوانی است. آنتی اکسیدان ها یکی از شاخص ترین عوامل برای حفظ سلامتی و شادابی سلول های بدن هستند که باعث به تعویق انداختن روند پیر شدن سلولها می شوند.

   

  کاهش تری گلیسیرید:

  چای لاغری و تری گلیسریدکاتچین موجود در چای سبز لاغری، فعالیت آنزیم لیپاژ (آنزیم مسئول هضم چربیها) غده پانکراس را مهار می کند. در نتیجه، شکسته شدن چربی ها و تبدیل آنها به اجزای قابل جذب با سرعت بسیار کمی صورت می پذیرد. با توجه به اینکه افزایش تری گلیسیرید خون بعد از مصرف هر وعده غذایی، یک ریسک فاکتور مهم در بروز بیماریهای قلبی است، مصرف یک فنجان از این چای در بین وعده های غذایی روشی مناسب در کاهش تری گلیسیرید خون و در نتیجه کاهش خطر سکته های قلبی می تواند باشد.

   

  کاهنده فشار خون:

  چای لاغری و کاهش فشار خونمصرف نیم تا 2,5 فنجان چای لاغری در روز احتمال بروز پرفشاری خون را تا 64 درصد کاهش می دهد. در حالیکه مصرف بیش از 2,5 فنجان در روز از بروز این بیماری تا 56 درصد می کاهد. بنابراین روزانه مصرف 3 الی 4 لیوان فنجان از این چای توصیه می شود تا علاوه بر کاهش فشار خون، بتوانید از خواص دیگر این چای نیز به طور کامل بهره مند شوید.

   

   

  جلوگیری از دیابت:

  چای سبز و دیابتمعمولا با افزایش سن ، خصوصا در صورت عدم توجه به رژیم غذایی، قند خون کم کم افزایش پیدا می کند. همین امر، به همراه افزایش وزن ، احتمال ابتلا به دیابت نوع 2 را با افزایش سن تقویت می کند. مصرف روزانه 5 لیوان چای لاغری می تواند از بروز دیابت جلوگیری کند. چای لاغری قادر است از عوارض ناشی از دیابت همچون آب مروارید و بیماریهای کلیوی به طرز معجزه آسایی جلوگیری نماید . چای لاغری با مهار فعالیت آنزیم آمیلاز در بزاق و روده (آنزیم مسئول هضم نشاسته) باعث می شود نشاسته با سرعت بسیار آهسته ای شکسته و در نتیجه میزان جذب قند در دهان و روده کاهش یابد. مصرف این چای به همراه یک وعده غذایی سرشار از کربوهیدرات، منجر به کاهش سرعت رها شدن گلوکز و کاهش جذب آن می شود و به این وسیله از ترشح انسولین جلوگیری می کند.

   

  ضد انعقاد خون:

  چای لاغری ضد انعقاد خونچای لاغری خون را رقیق کرده و از لخته شدن خون جلوگیری می کند. با مصرف گوشت و روغن های غیر اشباع گیاهی مثل روغن ذرت و سویا، ترکیباتی در بدن ایجاد می شود که منجر به ایجاد پلاک های خونی می شود، در حالی که با مصرف چای لاغری می توان از ایجاد لخته های خونی جلوگیری کرد.

   

   

  پوست و چای لاغری:

  پوست و چای لاغریآنتی اکسیدان های موجود در چای لاغری سلولهای پوست را در مقابل آسیب ها به ویژه رادیکال های آزاد که یکی از عوامل ایجاد سرطان و افتادگی و آسیب به پوست هستند، محافظت می کند. به این ترتیب چای لاغری مانع از بروز سرطان، افتادگی و چروک خوردن پوست به ویژه پوست صورت می شود.

   

   

  چای لاغری و استحکام دندانها :

  دندان و چای لاغریدر این چای، ماده ای به نام فلورین(fluorine) وجود دارد که باعث می شود ساختار داخلی دندانها محکم شده و از تضعیف مینا و پوسیدگی دندان جلوگیری به عمل آید. درصد بالای فلوراید موجود در چای لاغری عمده ترین دلیل تاثیر مثبت آن بر دندان و استخوان ها است. به همین دلیل، با مصرف چای لاغری، می توانید علاوه بر استفاده از مزایای دیگر آن، به حفظ و مراقبت از دندان های خود کمک کنید.

   

   

  آرام بخش و ضد استرس:

  چای لاغری، آرام بخش و ضد استرساین نوشیدنی گیاهی به دلیل وجود زیره سبز، به لیمو و چای سبز نوعی آرام بخش نیز محسوب می شود. نوشیدن این چای، سیستم عصبی بدن شما رو مقاوم تر کرده ، آرامش اعصاب و دوری از فشار های عصبی را برای شما به ارمغان می آورد. از آنجایی که بسیاری از بیماری ها ارتباط مستقیم با استرس و سیستم عصبی دارند، نوشیدن این چای را می توان به نوعی داروی تمام عیار بیماری ها نام برد.

   

   

  عملکرد مغز و چای لاغری:

  عملکرد مغز و چای لاغریچای سبز و چای اولونگ موجود در چای لاغری،  فعالیت سلول های مغز به ویژه بخش های مربوط به حافظه را تقویت و تحریک می کند. از طرفی این گیاهان باعث کاهش میزان استیل کولین در سلول های مغز شده و با این عمل مانع از تخریب سلول های مغز و بروز بیماری آلزایمر می شوند. از طرفی آنتی اکسیدان های موجود در این چای، با به تعویق انداختن روند پیرشدن سلول های مغز، از بروز بیماری پارکینسون جلوگیری به عمل می آورند.

   

   

  آسم و چای لاغری:

   آسم و چای لاغریتئوفیلین موجود در چای لاغری، در حکم داروی گشاد کننده برونش( برونکودیلاتور) است که باعث آرامش و رفع التهاب و حساسیت بافت های آسیب دیده دستگاه تنفس می شود. از این رو نوشیدن این چای به افراد مبتلا به آسم یا افرادی که به دلیل مشاغل ویژه ای که دارند (مثل کارگران کارخانه های سیمان) یا در مناطق خاصی زندگی می کنند (ساکنان مناطق سردسیر)، بیشتر در معرض مشکلات ریه و دستگاه تنفسی قرار دارند، توصیه می شود.

   

  دیگر فواید:

  دیگر فواید چای لاغریچای لاغری همچنین قادر است کبد را سم زدایی کرده و از تجمع چربی در کبد جلوگیری کند. این چای، نقص و کمبود استروژن را در درون یائسگی جبران کرده و از پوکی استخوان جلوگیری می نماید.

  از فواید دیگر چای می توان به این موارد اشاره کرد: بالا بردن قدرت فکری و تمرکز ، درمان التهاب و آماس مفاصل، پیشگیری از بیماریMS(multiple  sclerosis)  .

  جالب است بدانید کاتچین موجود در چای لاغری، باعث از بین بردن باکتری های مولد مسمومیت غذایی یا سم تولید شده توسط این باکتری ها شده و بدین ترتیب در مسمومیت های غذایی هم به عنوان دارویی مفید استفاده می شود.

  ویتامین C موجود در چای با تقویت سیستم ایمنی بدن، بدن را در مقابل بیماری های مختلف به ویژه بیماری های فصلی مانند سرما خوردگی و آنفولانزا در زمستان، اسهال و استفراغ در تابستان و حساسیت های فصل پاییز مقاوم تر می کند.

   

  نحوه مصرف:

  نحوه مصرف چای لاغرینیم ساعت قبل از هر وعده غذایی یک فنجان چای سبز میل نمایید،در صورت داشتن یبوست یک ساعت قبل از صبحانه دو لیوان آب خالص بنوشید.
  برای تهیه هر فنجان چای ، آب جوش را در فنجان ریخته و 5 دقیقه بعد که از جوش اولیه افتاد، یک قاشق مربا خوری چای سبز به آن اضافه کرده و روی آن را با چیزی همانند نعلبکی بپوشانید. بعد از 3 الی 5 دقیقه که دم کشید، ترجیحا با قند طبیعی همانند خرما یا توت میل نمائید.

   

   

  عوارض جانبی:

  عوارض جانبی گزارش نگردیده ولی بهتر است خانمهای باردار و شیرده با توصیه پزشک مصرف نمایند.
   

  زمان تحویل:

   به علت حجم بالای سفارش این محصول ، سفارشهای تهران بین 5 تا 7 روز کاری و سفارش شهرستان بین 7 تا 10 روز کاری به دست مشتریان گرامی می رسد.

   

   

  دانلود بروشور کامل توضیحات چای لاغری تیمادانلود متن کامل توضیحات (PDF)

  .برای دانلود ، کلیک راست کرده و "Save link as" را انتخاب کنید.


 •  

   

 • 1-میشه توضیحی در مورد این چایی بدید؟

  بله این چایی مخلوطی از 6 تا گیاه طبیعی ایرانیه که شامل چای سبز (40%) چای اولونگ (10%) کاسیا (25%) زیره (15%) به لیمو (5/9%) زعفران (5%) است و هیچ چیز دیگه ای بهش اضافه نشده .

  2-به صورت تی بگه ؟

  نه به صورت بسته های 250 گرمیه که برای مصرف 1 ماهتونه

  3-در روز چقدر باید استفاده کنم؟

  روزی سه وعده ، نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی

  4-چون فله ایه مصرفش سخته؟

  نه طریقه مصرفش مثل تی بگه ایه و جالبه که برای مصرف راحترش بسته بندیش به صورت 5 بسته 50 گرمیه

  5-محدودیت سنی داره؟

  نه تمام سنین میتونند استفاده کنند

  6-چطوری باعث لاغری میشه؟

  چای سبز که داخل این چایی باعث میشه سوخت و ساز بدنتون بالا بره و باعث چربی سوزی میشه و باعث میشه که جذب چربی توی روده کم بشه . در کنار این زیره هم نفخ بدن رو از بین می بره و معده را هم تقویت میکنه .

  7-برای من  که باردارم (بچه شیر میدم) مشکلی پیش نمیاد؟

  تا بحال گزارشی اعلام نشده ولی برای احتیاط بهتره که با یک دکتر مشورت کنید ولی به طور کلی اگر توی رژیم غذایی روزان تون زیره و چای سبز دارید از این چایی هم می تونید استفاده کنید

  8-توی این چایی هم از شیشه استفاده شده؟

  به هیچ عنوان ، این چایی تمام مجوز های بهداشت و ساخت و حتی صادرات رو هم داره . در ضمن شما میتونید این چای را هر آزمایشگاهی ببرید و تجزیه و تحلیلش کنید .

  9-شما تضمین میکنید که این چایی لاغر کنه؟

  بله خود شرکت تولید کننده اش تضمین کرده که اگر شما طبق دستور استفاده کنید 3 تا 7 کیلوگرم در ماه وزن کم می کنید که این بستگی داره به مکانیسم بدنتون و میزان پیچیدگی چربیهاتون . ولی شرکت ما بخاطر اطمینان از مرغوبیت محصولاتش ضمانت مرجوعی گذاشته یعنی اگر شما محصول را خریدید و بعد از چند روز استفاده مورد قبولتون نبود میتونید محصول را با فاکتور برگردونید و پولتون را پس بگیرید

  10-چطور باید استفاده کنم؟

  کافیه یک فنجون آب جوش را بذارید 5 دقیقه بمونه بعد یک قاشق مربا خوری از چایی را داخلش بریزید 3 تا 5 دقیقه صبر کنید و بعد نوش جان کنید .

  11-می تونم توی روز یک بار دم کنم و سه وعده را بخورم؟

  بله شما صبح به اندازه 3 فنجون دم کنید بعد از صافی رد کنید و داخل یخچال بذارید و طبق دستور میل کنید .

  12-آیا باید رژیم خاصی داشته باشم؟

  اگر این کار را بکنید روند لاغریتون سرعت بیشتری داره و بهتره که قبل از ورزش هم یک فنجون از چایی بخورید خیلی موثرتره.

  13-من روزی دو وعده غذا میخورم مشکلی پیش نمیاد؟

  نه فقط روند کاهش وزنتون کندتر میشه . چون هر سه فنجون از این چایی %70 کالری برای سوختن چربی توی بدنتون ایجاد میکنه که با دو فنجون این کمتر میشه .

  14-بیشتر از سه فنجون هم می تونم بخورم؟

  بله می تونید 4 الی 5 فنجون توی روز بخورید ولی فنجون های اضافی را حتما با 1 قاشق مرباخوری عسل بخورید.

  15-چه طعمیه ؟

  طعم غالبش زیره است ولی خیلی طعم مطلوبی داره

  16-یعنی طعمش بد نیست؟

  نه به هیچ عنوان . البته طعم کاملاً سلیقه ایه

  17-یک بسته چایی برای مصرف چند وقته؟

  1ماه روزی 3 وعده

  18-برای معده مضر نیست ؟

  نه تنها مضر نیست بلکه مقوی معده هم هست

  19-من فشارم پایینه مشکلی برام پیش نمیاد؟

  نه مشکلی براتون پیش نمیاد ولی بهتره با 1قاشق مرباخوری عسل میل کنید

  20-این چایی طبع گرمی داره؟

  نه چون توی چایی هم از چای سبز و هم زیره استفاده شده نه سرده نه گرم . چون چای سبز سرده و زیره سبز گرمه با هم به تعادل می رسن .

  21-من بیماری خاصی دارم . مشکلی برام پیش نمیاد؟

  کلا تا حالا مشکلی برای هیچ بیماری گزارش نشده ولی برای اینکه خودتون بیشتر مطمئن بشید می تونید با پزشکتون مشورت کنید .

  22-این چایی مسهله؟

  نه . داروهایی که مسهلن ، خیلی برای بدن ضرر دارن . چون پرزهای روده و آب بدن رو از بین میبرن . به همین دلیل معمولاً لاغری این داروها موقتیه . ولی این چایی هیچکدوم از این چیزارو نداره و لاغریش موندگاری زیادی داره و اگه بعدش رعایت کنین بر نمی گرده .

  23-چقدر طول میکشه به دستم برسه و هزینه ارسالش چقدره؟

  اگه تهران هستید 4تا6 روز و اگه شهرستان هستید 7 تا 10 روز کاری اگه اینترنتی خرید کنین رایگانه و اگه تلفنی سفارش بدید 5000تومنه

  24-چه اندازه بخورم که لاغر شم؟

  همه چی بستگی به متابولیسم بدنتون و اضافه وزنتون داره ولی به طور متوسط هر چایی بین 3 تا 7 کیلو از وزنتون کم می کنه . انتخاب به عهده خودتونه

  25-من میگرن دارم می تونم از این چایی بخورم؟

  نه.چون چای سبز طبع سردی داره و برای افرادی که میگرن دارند مواد خوراکی که طبع سردی دارند مضره پس از چای تیما هم نمی توانند استفاده کنند.

  26-این چایی را خوردم یبوست گرفتم؟

  این در صورتی اتفاق می افته که شما طبع سردی داشته باشید بهتره شما زمانی که چایی را دم می کنید چند برگ گل محمدی داخل چاییتون بریزید.در هر حال چایی باعث یبوستتون نشده.

  27-این چایی را خوردم بدنم دون دون زده؟(کهیر زدم)

  این در صورتی که شما طبع گرمی داشته باشیدبهتره بعد از خوردن چایی خیلی کم عرق کاسنی بخورید.

  28-من فقط شکمم(باسن,پهلو,ران پا) چاقه و می خوام فقط این قسمت لاغر بشه؟

  چون عملکرد این چایی به صورت چربی سوزیه.پس فقط روی قسمتهایی تاثیر میذاره که تجمع چربی وجود داره.پس مطمئن باشید با خوردن این چای نتیجه دلخواهتون را می گیرید.

  29-صورت را هم لاغر می کنه؟

  نه فقط روی قسمتهایی از بدن که تجمع چربی داره تاثیر گذاره.

نظر کاربران

امتیاز کاربران به این محصول ( از مجموع 0 رای ثبت شده )
 • کیفیت ساخت :
 • کارایی :
 • طراحی :
 • ارزش خرید :
امتیاز شما به این محصول برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا به این محصول امتیاز بدهید.
 • کیفیت ساخت :
 • کارایی :
 • طراحی :
 • ارزش خرید :
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر دهید. کاربر گرامی:
با توجه به محدودیت در نمایش نظرات، پاسخ نظر شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام :
ایمیل:
کد امنیتی :
متن نظر:

معرفی به دوستان
ورودکاربران
 • برای افزودن به علاقه مندی باید عضو سایت باشید !
 • ایمیل:*
 • کلمه عبور:*
 • کد امنیتی:*
 • فراموشی رمز عبور